City Nest

  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer City Nest Londen appartement bevindt zich op 25 minuten wandelen van het British Museum en biedt draadloos internet. Dit appartement van 26 m² kan tot 4 huisvesten.

Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een haardroger en een badmuts.

Om uw comfort te verhogen, heeft City Nest appartement een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.

Het centraal gelegen appartement in Londen ligt in de Kings Cross St Pancras wijk en biedt snelle toegang tot de British Library, die op 700 meter ervandaan ligt. City Nest appartementen zijn gesitueerd binnen 30 minuten wandelen van de London School of Economics and Political Science. De centraal gelegen accommodatie is binnen 3 km afstand van de London Eye genesteld. Het 1-badkamer appartement is binnen 3 km afstand van London Marylebone treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near City Nest Londen
Super Central Studio In Kings Cross Perfect For 4 Guests!
Mobiele prijsaanbieding

Super Central Studio In Kings Cross Perfect For 4 Guests!

7.6
Goed 21 beoordelingen
308 m van de accommodatie
USD 214 USD 193
per nacht
Stylish 2 Bed Flat Relax Balcony Kings Cross Gir-277-3-Loco
Mobiele prijsaanbieding

Stylish 2 Bed Flat Relax Balcony Kings Cross Gir-277-3-Loco

8.0
Heel goed 14 beoordelingen
401 m van de accommodatie
USD 340 USD 306
per nacht
Stylish 2Br Apt With Garden By St Pancras International
Mobiele prijsaanbieding

Stylish 2Br Apt With Garden By St Pancras International

9.4
Schitterend 16 beoordelingen
502 m van de accommodatie
USD 1190 USD 1071
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    15 km

    Treinstations

    King's Cross Station
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Huishouding

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Bordspellen

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is City Nest appartement te vinden?
      City Nest appartement is in de Kings Cross St Pancras wijk gesitueerd, op 25 minuten wandelen van het British Museum.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van City Nest appartement?
      Populaire plekken in de buurt van City Nest appartement zijn onder andere de London Eye, het British Museum, de London School of Economics and Political Science.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Supawan Thai Restaurant en Addis Ethiopian Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in City Nest appartement?
      Bij City Nest appartement vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is City Nest appartement?
      City Nest appartement heeft een totale oppervlakte van 26 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    15 km

    Treinstations

    King's Cross Station
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    City Nest Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten